کتاب دکل - مستند داستانی گام دوم انقلاب به چاپ چهاردهم رسید. این کتاب ارزشمند که توسط نویسنده توانا آقای روح الله ولی ابرقویی به تالیف رسیده است توسط انتشارات مشهور قم به چاپ چهارده ام رسیده است.

کتاب دکل - مستند داستانی گام دوم انقلاب، اولین کتاب داستانی بامحوریت بیانیه گام دوم انقلاب است که ماجرای آن در یک دبیرستان هفت زنگ، به تصویر کشیده شده است.

هدف اصلی از تدوین کتاب ( دکل ) این است که متن مهم بیانیه ی گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب ( حفظه الله ) در 22 بهمن ماه 1397 ابلاغ شده است، در قالب یک داستان جذاب در معرض مطالعه ی جوانان عزیز قرار گیرد.

لازم به ذکر است که نویسنده در صدد شرح تفصیلی تمام فرازهای بیانیه ی گام دوم انقلاب نبوده اما به فراخور فضای کلاس و برخی سوالات و شبهات کلیدی دانش آموزان، بخش هایی از آن، با تفسیر و تحلیل مفصل، همراه شده است. با این حال، در این کتاب، تمام فرازها و متن بیانیه گام دوم، به شکل پراکنده و در داخل (قلاب) مشخص شده است.

از ویژگی های کتاب، پاسخگویی به حدود سی شبهه و سوال اساسی نسبت به مسائل سیاسی روز و انقلاب است که عمدتا در ذهن جوانان ما دور می زند. امتیاز دیگر آن، آشنایی با مبانی نظام اسلامی ایران و آموزش غیر مستقیم ملاک ها و معیارهای دفاع از انقلاب است. سیر عقلی و منطقی گفتگوهای این مستند داستانی از دیگر ویژگی های کتاب دکل است تا رشته ی منطقی آنها از هم گسسته نگردد. و نیز سعی شده است با انواع مثال های ساده، و کاربردی و جوان پسند، گفتگو ها شیرین شده و ذهن خوانند اقناع گردد.


برای تهیه کتاب دکل انتشارات مشهور می توانید به فروشگاه های معتبر سراسر کشور و سایت ها مراجعه نمایید.

برای خرید کتاب به صورت پستی و ارسال درب منزل می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

خرید پستی کتاب دکل


همکاران محترم و کتابفروشی های سراسر کشور برای تهیه عمده کتاب می توانند با شماره های انتشارات مشهور

09195410085 - 02537747462

تماس حاصل فرمایید.