صفحه اول روزنامه های سیاسی، اجتماعی، ورزشی و.... دوشنبه 2 آبان 1401

چهار جوابیه برای چهار واقعه ؛ توضیح پلیس درباره شلیک به غزاله چلاوی ، انسیه خزعلی درباره ویدئوی پلیس ، سپاه درباره جمعه زاهدان و سازمان انرژی اتمی درباره هک ایمیل های داخلی / کاملا ضد ایرانی ؛ بررسی نسخه جدید کال آف دیوتی که در فضای مجازی سر و صدای زیادی به راه انداخته

رانت میلیاردی به زمین خوارها؟

سخت ترین روزهای سیاست ، بهزاد نبوی پس از 6 دهه فعالیت سیاسی درباره شرایط کنونی می گوید ؛ امروز شرایط جامعه به گونه ای است که کمتر کسی به دنبال فعالیت حزبی و سیاسی است. مردم به سه دسته تقسیم شده اند، دسته اول توده مردم که مشکل شان عمدتا به معیشت است. دسته دوم، بخشی از روشنفکران ما هستند که در پی آزادی، دموکراسی و .. هستند که با تحقق شان را پ هزینه می دانند کمتر به دنبال فعالیت سیاسی و حزبی بوده و عمدتا در پی مهاجرت هستند. دسته سوم، جوانانی هستند که این روزها اعتراض اعتراض خیابانی کرده و به دنبال آزادی به سبک زندگی هستند و با حجاب اجباری مخالفت می کنند، این سه دسته هیچ کدام با اصولگراها و با اصلاح طلب ها ارتباط تشکیلاتی ندارند.

اولویت منافع ملی را مردم تعیین می کنند.

وعده های بی فرجام مسکن ملی / محمد تقی رهبر امام جمعه موقت اصفهان: نمی شود تکلیف دینی را با زور به جامعه تحمیل کنیم. / اشرف بروجردی: پاسخ قانع کننده به مطالبات زنان داده نشده است. / محمود صادقی: دولت ها در فقدان نظارت مجلس دچار انحراف خواهند شد.

فاطمه صادقی: زنان حقوق خود را می خواهند.

27 میلیارد دلار سرمایه گذاری در نفت

افزایش 2 برابری تولید گاز به رغم تحریم ها

تهران 2000 هکتار سبزتر می شود ؛ با افزایش 1500 هکتاری کمربند سبز، تملک باغات و احداث بوستان های محلی

تصمیم تاریخی ( زلفی گل )! ؛ با وجود ممنوعیت ورود نیروهای نظامی به دانشگاه، وزیر علوم از راه اندازی دفتر نیروهای مسلح در دانشگاه سخن می گوید.

خط قرمز استراتژیک ایران در قفقاز جنوبی

3/5 میلیون گردشگر در یک سال به رغم ایران هراسی

جدال بر سر کسب و کارهای اینترنتی

ویدئو گیم رسانه امروز

چرخش مسکن سازی از توسعه عمودی به افقی / مپنای ایرانی جایگزین زیمنس آلمانی در صنعت نیروگاهی روسیه ؛ درحالی که اروپا روسیه را تحریم کرده است 40 توربین ایرانی به این کشور فروخته شد.

سقوط بورس، پیامد سوء مدیریت و بی اعتنایی به وعده ها / بهره برداری اقتصادی ایران از جام جهانی تقریبا هیچ

ترکیب تجزیه

دستبرد سایبری به سازمان انرژی اتمی

اقدامات هکری در سازمان انرژی اتمی ناکام ماند / هزینه 800 میلیون دلاری صرف احداث بزرگترین کنسولگری آمریکا در اربیل عراق شد. / سخنگوی هیات ریسه مجلس: یکشنبه وزیر صمت برای استیضاح به مجلس می رود.

سهم بخش مسکن از تسهیلات پرداختی تقریبا هیچ

وزیر آموزش و پرورش: صدور احکام رتبه بندی برای معلمان کم سابقه تا چند روز آینده / دانشگاه علوم پزشکی تهران در 19 رشته دستیار فلوشیپ می پذیرد. / شیوع موج جدید سرماخوردگی در کودکان

برخی مسئولان همین که کار را بدتر نکنند هنر کرده اند. / سد های کشور شرایط خوبی ندارد. / رئیس سازمان برنامه و بودجه: نقدینگی به بیش از 5000 هزار میلیارد تومان رسید.

رئیس سازمان برنامه و بودجه: نقدینگی به سمت تولید هدایت می شود. / عباسپور: اکثر نمایندگان با تفکیک وزراتخانه ها مخالف هستند.

اعتراض ها به بالاترین حد رسیده

کاوه برگردد بازیساز خارجی هم می خواهم!

فصل بحرانی لیورپول ادامه دارد / پیشنهاد حضور نکونام روی نیمکت تیم ملی مانور سیاسی است.

غمن بزرگ تیم بی غم ؛ تیم فوتسال رکن آذین مشهد فینال قعرنشینان لیگ برتر فوتسال را واگذار کرد.

خطر فسخ قرارداد محبی با استقلال / علی فتح الله زاده: هیچ پولی در حساب استقلال نیست. / پایان تلخ رونالدو و منچستر یونایتد در ژانویه / علی خسروی: به من گفتند پسرت را می دزدیم و روی دخترت اسید می ریزیم!

فعلا خبری از مجوز حرفه ای نیست

فتح الله زاده: مسی را با گریه هم شده به استقلال می آورم!

تاج: به صعود از دور گروهی رقابت های جام جهانی امیدوار هستیم. / نبی ملی پوشان ایران به مصاف تیم های ملی نیکاراگوئه و تونس می روند. / اخراج ملی پوش کشتی ایران از مسابقات جهانی در اسپانیا